tworzenie stron oraz sklepów internetowych

Nasza firma zajmuje się tworzenie m profesjonalnych odpłatnych reklamy w Google Ads (dawna nazwa usługi Google AdWords). Jest to jedna z najskuteczniejszych form reklamy w internecie. Jej skuteczność uzależniona jest w dużym stopniu od precyzyjnego sposobu dotarcia do grupy docelowej. Zawsze kiedy użytkownicy wpisują porządane wyrażenie kluczowe w Google, Twoja reklama pojawia się nad wynikami wyszukiwania.

W brażach, które są mocno konkurenycjne 4 pierwsze wyniki w Google to reklamy Goolge Ads – 3 następne to mapa google. Co oznacza, że bycie na 1 miejscu w wynikach naturalnych plasuje Twoją stronę de facto na miejscu 8. Reklama na pierwszych 4 miejscach oznacza, że trafia do osób już nią zainteresowanych.

Decydujących elementów jest wiele ale należy pamiętać, że najważniejsze z nich to odpowiednie przygotowanie słów kluczowych, prowadzenie i optymalizacja kampanii Google Ads. Google zachęca użytkoników do samodzielnego tworzenia reklam ale to najlepsza droga do wyżucenia budżetu przeznaczonego na reklamy w błoto. Nie mając znajomośći na temat tego czy lepiej wybrać CPC czy ulepszone CPC dosyć ciężko określić jakie określić konwersje – jak sami Państwo widzą najlepiej zostawić nam. Pamiętaj, płacicie tylko za kliknięcia w reklamę, nie za jej wyświetlenie!

Dzięki analityce prowadzonej przez znaszą firmę wiesz, ile osób widzi Twoje reklamy i jaki odsetek w nie klika, aby odwiedzić Twoją witrynę lub do Ciebie zadzwonić. Nasze narzędzia śledzenia pozwalają nawet zobaczyć rzeczywistą sprzedaż generowaną przez kliknięcia pochodzące z Google Ads. Dzięki czemu łatwo ocenisz czy reklama się zwraca.

W ramach Google Ads tworzymy także kampanie w serwisie YouTube.