O nas

Słuchamy & Doradzamy Jak Rozwijać Biznes W Internecie

Działamy na rynku już ponad 10 lat. Tworząc projekty stron, staramy się iść w jakość a nie ilość. Kładziemy duży nacisk na dobre relacje ze stałymi klientami. Daje nam to solidne podstawy do stabilnego rozwoju i poszerzania naszej oferty. Wiele z wdrażanych przez nas projektów już dawno przestało działać - ale jeszcze więcej rozwinęło się i dziś zatrudniają wiele osób. Na stronie prezentujemy tylko ostatnie prace, gdyż wydaje nam się, że strony tworzone 10 lat temu nie trafiałyby w gusta dzisiejszych odbiorców. Nasz system działania:

  • Tworzenie strony www lub sklepu internetowego
  • Poznawanie specyfiki branży
  • Optymalizacja strony pod zaproponowane przez nas słowa kluczowe
  • Reklama strony w social mediach oraz Google
  • Stałe wspieranie klientów w ich rozwoju

+48 530 310 315

Zadzwoń Do Nas
Dla Czego Warto Wybrać Nas ?

Ponad 10 lat doświadczeniaw tworzeniu stron i sklepów

10 lat doświadczenia w pracy z klientami nauczyło mnie, jak ważne jest patrzenie na każdy problem z perspektywy mojego klienta, a także klienta docelowego. Tą wiedzą dzielę się już od kilku lat na szkoleniach prowadzonych wspólnie z Fundacją Media 3.0. Przeszkoliłem już ponad 500 osób z tworzenia stron i sklepów internetowych, a także reklamy na Facebooku. Przede mną jednak jeszcze wiele nauki.

Tworzenie Stron
Tworzenie Sklepów
Reklama Google
Reklama Facebook
Pozycjonowanie
FAQ

Często zadawane pytania

Tu i tu. Facebook doskonale służy to pozyskiwania nowych klientów i budowania wizerunki marki. W Google Ads dzięki świetnemu narzędziu jakim jest remarketing, jesteśmy w stanie przypomnieć się klientom, którzy byli już na naszej stronie i w ten sposób domknąć klamrę sprzedaży.

Nie. Nasi klienci pochodzą często z dalekich zakątków Europy. Zdarzało się nam tworzyć sklepy dla klientów w Wielkiej Brytanii, Danii, Holandii, Niemczech, Włochszech, Czechach czy Słowacji. 

Mamy cennik ale jest on przeznaczony dla nas jako punkt orientacyjny. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie przez co nie upubliczniamy go aby nie wprowadzać klientów w błąd. 

Tak czasami zdarza się nam przyjmować praktykantów. Jeżeli jesteś zainteresowany/a odbyciem praktyk wyślij swoje CV na naszego maila.