Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie pozycjonowania i optymalizacji stron www. Pomagamy dobrać odpowiednie słowa kluczowe dzięki wykorzystaniu najnowszych narzędzi, jakie dostarcza najpopularniejsza przeglądarka na Świecie – Google.

Skorzystaj z usług specjalistów!

Każdy rozumie jak dbać o unikalną treść, szybkość wczytywania strony czy też dobór adekwatnych nagłówków. Natomiast mało kto wie jak budować zaplecze linków a jeszcze mniej osób w ogóle je posiada. W tym momencie najlepszym wyborem jest skorzystanie z usług specjalisty do spraw SEO.

Jak działa pozycjonowanie

Weźmiemy sobie jako przykład jedną z najpopularniejszych wyszukiwarek jaką jest Google. Firma Google troszczy się o nas czyli swoich użytkowników dbając byśmy zawsze znaleźli to czego szukamy. W tym celu skonstruowała specjalny algorytm, który ocenia czy jakaś strona jest warta zobaczenia czy też nie jest to jeden z najściślej strzeżonych kodów. Gdybyśmy znali sposób jego działania to każdy mógłby wpływać na jego wyniki dla tego firma Google bardzo często go zmienia. Wszyscy chcemy ażeby nasze strony były na pierwszym miejscu po wpisaniu odpowiednich fraz kluczowych np. „opieka dla dzieci" , „zabawki drewniane" ale niestety pierwsze miejsce jest tylko jedno. Na szczęście są ludzie, którzy metodą prób i błędów odkrywają sposoby na promowanie swoich stron w internecie. Nie jest to łatwa dziedzina i nie warto korzystać z osób które nie mają pojęcia o pozycjonowaniu gdyż skutek może być opłakany poprzez używanie nieodpowiednich technik Twoja strona może np. zostać zbanowana.

Oferta pozycjonowania

  • +Podstawowa - 300 zł - dodanie około 40 linków miesięcznie
  • +Zaawansowana - 500 zł - dodanie ponad 80 linków miesięcznie w tym linków z forów tematycznych.
  • +Expert - 700 zł - dodanie ponad 120 linków miesięcznie w tym linków z forów tematycznych portali społecznościowych i blogów.

Każdy z naszych klientów otrzymuje bezpłatne narzędzie do monitorowania pozycji fraz.

Dla czego warto pozycjonować stronę

Liczba zapytań jaką internauci wprowadzają do wyszukiwarki każdego dnia jest ciężka do wyobrażenia – a wartości te stale się zmieniają! Według przybliżonych wyliczeń w ciągu jednego dnia wyszukiwarka jest w stanie obsłużyć prawie 3,5 biliona wyszukiwań.

Google jest najczęściej odwiedzaną witryną na świecie, więc poniższe statystyki nie powinny być  zbytnim zaskoczeniem. Google dominuje na rynku wyszukiwarek. W rzeczywistości od lipca 2019 r. Google posiada 92,18 % udziału w rynku (Gs.statcounter, 2019). Aby spojrzeć na te liczby z odpowiedniej perspektywy, porównajmy udział w rynku wyszukiwarek Google z innymi popularnymi wyszukiwarkami. Bing posiada 2,32 % udziału w rynku, Yahoo! ma 1,6 % całkowitego udziału w rynku, a Baidu czy Yandex posiadają mniej niż 1% całkowitego udziału w rynku.

Daj się znaleźć swoim klientom !

W dzisiejszych czasach kiedy pierwsze miejsca w wyszukiwarce zajmują reklamy, często słyszymy opinię, że pozycjonowanie nie ma sensu. Należy jednak pamiętać, że dużo zależy tutaj od budżetu oraz strategi, jaką przyjmiemy. Czasami nawet mało budżetowe pozycjonowanie potrafi zdziałać cuda.

Odpowiedzialne pozycjonowanie prowadzone zgodnie ze sztuką, zawsze wymaga czasu. Dzięki temu pozycja jest stabilna.

W tym wypadku należy skorzystać z usługi Google Ads, w której istnieje możliwość odpłatnego wyświetlania strony na pierwszych miejscach. Trzeba jednak pamiętać, że w momencie wyłączenia reklamy nasza strona znów stanie się niewidzialna.