tworzenie stron oraz sklepów internetowych

Problem

Firma Movytza zgłosiła się do nas z dość nietypowym zamówieniem. Mieliśmy przenieść ich dotychczasową stronę opartą o świetny i szybki system Umbarco na system WordPress. Ten popularny CMS jest nieco wolniejszy ale za to daje ogromną możliwość edycji tekstu i ma tą cudowną właściwość, że świetnie się pozycjonuje. Poprawy wyników wyszukiwania widoczne były już po miesiącu.

Teraz firma Movytza ma o wiele większą swobodę w nanoszeniu zmian.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy, która dzięki swojej różnorodności zachwyci każdego. Od jogi aż po taniec współczesny czy zajęcia dla dzieci. Nas szczególnie zainteresował pilates w Rybniku.

O firmie

Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA pomimo tego że oferuje wysokiej jakości zajęcia ruchowe jak i możliwość wzięcia udziału w świetnych wydarzeniach jest też zespołem świetnych ludzi, którzy mogą uświetnić każdą uroczystość. W Movytza jak nigdzie indziej poznacie też Państwo podstawy takiego tańca jak balet Rybnik, Wodzisław i Żory nie mogą się szczycić taką szkołą. Sprawdzajcie często ich wydarzenia kulturalne przeznaczone dla dzieci i dorosłych.