tworzenie stron oraz sklepów internetowych

Domeny – dla czego warto u nas?

  • Tracąc domenę – stracisz stronę, pocztę elektroniczną, efekty pozycjonowania. U nas żaden automat nie wyłączy Ci domeny, jeżeli zapomnisz zapłacić za domenę. Zadzwonimy i przypomnimy o płatności.
  • Jesteśmy partnerem NASK na takich samych zasadach jak wszystkie duże podmioty zajmujące się domenami.
  • Posiadamy wysokie standardy dotyczące bezpieczeństwa obsługi klienta.

Indywidualna obsługa

4AD STUDIO od ponad 5 lat pomaga klientom rejestrować i zarządzać domenami. W ramach rejestracji domen polskich jesteśmy partnerem NASK. Oznacza to, że nasza firma spełnia wymagania techniczne i wymagania związane z bezpieczeństwem obsługi domen. Partner Nask może szybciej, sprawniej i taniej rejestrować domeny polskie. Więcej na ten temat na stronie www.dns.pl.

W zakresie domen zagranicznych współpracujemy z największymi firmami rejestrującymi domeny. Każdą domenę jesteśmy w stanie zarejestrować natychmiast, jeżeli otrzymamy od klienta stosowne dokumenty.

Administracją i bezpieczeństwem domen zajmują się osoby, które mają doświadczenie w zakresie zarządzania danymi. Każdy kontakt z klientem jest rejestrowany w systemie obsługi klienta CRM. Zapewnia to profesjonalną obsługę klientów oraz stałe polepszanie jakości świadczonych usług.

Cennik

Typ domenyrejestracjaprzedłużenie
Domeny .pl40 zł89 zł
Domeny funkcjonalne .pl
(.com.pl, .net.pl, .info.pl,…)
30 zł69 zł
Domena regionalna .rybnik.pl30 zł49 zł
Pozostałe domeny regionalne (katowice.pl, rybnik.pl …)30 zł49 zł
Domeny .com, .net.info40 zł59 zł
Domeny .eu50 zł99 zł