tworzenie stron oraz sklepów internetowych

Kiedyś Google AdWords dziś Google Ads to sposób na docieranie z reklamą do klientów szukających właśnie CIebie zarówno w wyszukiwarce jak i w sieci obejmującej ponad 2 mln witryn partnerów Google.

Dobrze zaplanowana kampania Google Ads to kampania sprofilowana pod kątem Twojej działalności, oczekiwanych rezultatów i co najważniejsze budżetu, którym dysponujesz. Kampania stworzona przez nasz zespół pozwali w krótkim czasie znacząco zwiększyć ruch na stronie internetowej a jednocześni zminimalizować koszt pozyskania klienta. Przekłada się to zarówno na większą ilość zapytań ofertowych jak i wzrost sprzedaży czy poprawę wizerunku Twojej marki.

Nasi certyfikowani specjaliści zaplanują Twoją kampanie od A do Z. Na początku współpracy skupimy się na Twojej firmie i jej ofercie. Będziemy chcieli poznać jej mocne strony a także Twoich klientów czyli docelowych odbiorców reklamy. Następnie zajmiemy się stworzeniem dopasowaniem struktury kampanii do Twoich potrzeb.

Nasze usługi w zakresie Google Ads:

Linki sponsorowane

Reklamy tekstowe wyświetlane w wyszukiwarce pojawiające się po wpisaniu konkretnego zapytania użytkownika.

Sieć reklamowa

Reklama graficzna lub tekstowa wyświetlana na stronach internetowych należących do sieci reklamowej Google.

Reklama w Google Grafika

Już w krótce ...

Kampania produktowa

Reklama idealna dla branży e-commerce, która wyświetla produkty wraz ze zdjęciem, nazwą i ceną w wyszukiwarce.

Remarketing

Reklama wyświetlana użytkownikom przeglądającym strony partnerów Googla, którzy odwiedzili już Twoją stronę internetową.

Darmowa wycena w ciągu 24 godzin: