tworzenie stron oraz sklepów internetowych

Jeśli posiadasz własne starsze auto, którego nikt nie chce kupić a OC jest droższe niż ono samo, próby sprzedaży nie dają efektów należy zwrócić się do profesjonalnej firmy zajmującej się świadczeniem takich usług. Nic nie pomoże dawanie ogłoszeń, które też są bardzo drogie dzisiejsi klienci szukają auta w pełni sprawnego. Nikt nie chce kupować rozbitego auta po wypadku.
Jeśli masz już dość czekania, płacenia za ogłoszenia, a potrzebujesz odsprzedać własny pojazd choćby za parę groszy skorzystaj z naszej propozycji skup aut Rybnik.
Kupimy prawie każdy samochód osobowy, dostawczy w należytym stanie mechanicznym. Prowadzimy też skup samochodów uszkodzonych ale ceny zakupu takich aut znacznie różnią się od cen, które jesteśmy w stanie zaoferować za stare auta, które są sprawne. Zawsze jesteśmy otwarci na negocjacie zadzwoń, przedstaw nam własną ofertę (marka, rocznik,kolor, stan mechaniczny, wyposażenie także inne).
Zasugeruj własną cenę, my zasugerujemy Ci swoją. Oszacujemy Twoje auto sprawnie i uczciwe. Możesz również przesłać do nas zdjęcia Twojego auta, znacznie przyśpieszy to cały mechanizm odsprzedaży. Nie musisz do nas przyjeżdżać, to my dotrzemy do Ciebie. Przyjdziemy do Ciebie z odliczoną gotówką a także załatwimy wszystkie formalnośći związane ze transakcją.

U nas dostaniesz umowę kupna – sprzedaży auta.

Handlem pojazdami zajmujemy się już od 10 lat, dlatego znamy się na tym, co robimy – znamy też wszystkie triki handlarzy więc przygotuj się na ostr negocjacje. Jeżeli masz auto powypadkowe – zdzwoń, takimi autami też jesteśmy zainteresowani.