Tworzenie sklepów internetowych

Sklep działający siedem dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę niepotrzebujący powierzchni sprzedażowej oraz personelu! Twój sklep internetowy stanie się skutecznym sposobem sprzedaży.

według badań GUS około 73% internautów korzysta z Internetu do wyszukiwania towarów i usług. Często szukają tylko informacji, a zachęceni niższą ceną i wygodą transakcji decydują się na zakup bez wychodzenia z domu. Dzięki sprzedaży produktów przy użyciu internetu możemy dotrzeć też do klientów z obszarów, które dla sklepów stacjonarnych są nieosiągalne.

Tworzymy sklepy internetowe w oparciu o WordPress, Prestashop lub Opencart.

Przedstawimy rozwiązania, które szybko rozwiną Twoją sprzedaż internetową.

Sklep internetowy redukuje koszty, ponieważ do jego prowadzenia nie trzeba zatrudniać sprzedawców ani wynajmować lokalu. Klient ma za to wygodę zakupu i możliwość bardziej szczegółowego zapoznania się z oferowanymi produktami. Sklep otwarty jest 24 godziny na dobę! Reklama internetowa jest bardzo dobrze mierzalna – potrafimy sprawdzić jak działa każda zainwestowana w reklamę złotówka.

Zajmujemy się tworzeniem sklepów internetowe w oparciu o sprawdzone skrypty takie jak WordPress & WooCommerce. Ten zestaw jest obecnie najbardziej elastyczna platforma e-Commerce na świecie. Stworzenie sklepu internetowego na bazie oprogramowania open source jakim jest WordPressa to bezpłatne rozwiązanie na wiele lat.  W naszych sklepach nie płaci się abonamentu.

Sklepy internetowe

Zajmujemy się tworzeniem sklepów internetowych, które sprawnie realizują wszelkie procesy zakupowe. Płynnie działający sklep ma wielki wpływ zarówno na ruch na stronie, jak i konwersje w samym sklepie.

Sklepy dedykowane

Stworzymy dla Ciebie dedykowany sklep internetowy dostosowany do Twoich potrzeb. Dedykowany sklep Opencart lub Prestashop to specjalne wtyczki zarządzające sprzedażą. Wiele funkcjonalności i rozwiązań e-commerce klasy premium.