tworzenie stron oraz sklepów internetowych

Pozycjonowanie

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie pozycjonowania i optymalizacji stron www. Pomagamy dobrać odpowiednie słowa kluczowe dzięki wykorzystaniu najnowszych narzędzi, jakie dostarcza najpopularniejsza przeglądarka na Świecie – Google.

Pozycjonowanie to bardzo ciężki temat i postaramy się go w skrócie omówić.

Weźmiemy sobie jako przykład jedną z najpopularniejszych wyszukiwarek jaką jest Google. Firma Google troszczy się o nas czyli swoich użytkowników dbając byśmy zawsze znaleźli to czego szukamy. W tym celu skonstruowała specjalny algorytm, który ocenia czy jakaś strona jest warta zobaczenia czy też nie jest to jeden z najściślej strzeżonych kodów. Gdybyśmy znali sposób jego działania to każdy mógłby wpływać na jego wyniki dla tego firma Google bardzo często go zmienia. Wszyscy chcemy ażeby nasze strony były na pierwszym miejscu po wpisaniu odpowiednich fraz kluczowych np. "opieka dla dzieci" , "zabawki drewniane" ale niestety pierwsze miejsce jest tylko jedno. Na szczęście są ludzie, którzy metodą prób i błędów odkrywają sposoby na promowanie swoich stron w internecie. Nie jest to łatwa dziedzina i nie warto korzystać z osób które nie mają pojęcia o pozycjonowaniu gdyż skutek może być opłakany poprzez używanie nieodpowiednich technik Twoja strona może np. zostać zbanowana i nikt przez ro czasu jej nie zobaczy.

Bardzo ciężko jest wytłumaczyć osobie nie wtajemniczonej na czym polega pozycjonowanie tak naprawdę. Każdy mniej więcej rozumie jak dbać o unikalną treść, szybkość wczytywania strony czy też dobór adekwatnych nagłówków. Natomiast mało kto wie jak budować zaplecze linków a jeszcze mniej osób w ogóle je posiada. W tym momencie najlepszym wyborem jest skorzystanie z usług specjalisty do spraw SEO.

Pojawia się jednak dodatkowy problem - bardzo ciężko jest pogodzić oczekiwania finansowe dwóch stron. Z jednej strony nasz pozycjoner chciałby zarobić jak najwięcej a z drugiej klient, który nie bardzo wie za co płaci nie chce przepłacać. Z pomocą przychodzi nam narzędzie dalekie od doskonałości ale jednak pokazujące z jeszcze innej strony chociaż w przybliżeniu ile kosztuje pozycjonowanie. Wystarczy wpisać tytuł naszej strony oraz potrzebne frazy - http://www.wycenaslowkluczowych.pl/

Dodatkowym atutem jest też sposób naliczania opłaty oczywiście w wielu firmach wygląda to bardzo różnie więc przedstawimy tutaj naszą ofertę.

Aktualnie w ofercie mamy dwie wersje pozycjonowania:

  • Podstawowa - 300 zł - dodanie około 40 linków miesięcznie
  • Zaawansowana - 500 zł - dodanie ponad 80 linków miesięcznie w tym linków z forów tematycznych.

Każdy z naszych klientów otrzymuje bezpłatne narzędzie do monitorowania pozycji fraz dzięki czemu opłata za wyniki nie jest zaskoczeniem a dodatkowo można ją codziennie sprawdzać. Pod koniec miesiąca obliczana jest średnia pozycja i na tej podstawie naliczamy opłatę.

Darmowa wycena w ciągu 24 godzin: