Project

  • KlientCukiernia Sweetness
  • LokalizacjaWarszawa

Cukiernia Sweetness

Stronę dla cukierni Sweetness tworzyliśmy w sposób inny niż zazwyczaj. Wymóg stworzenia sklepu dla usług związanych z żywnością, o krótkim terminie spożycia, wymusił na nas zastosowanie nowych narzędzi. Mimo trudności strona wyszła naprawdę dobrze.

Strona internetowa tutaj – https://cukierniasweetness.pl/

Naszym priorytetem była estetyka. Zależało nam na odpowiednim wyeksponowaniu każdego rodzaju ciast. Na stronie dominuje kolor różowy wraz z czernią i bielą.

Sklep to jednak głównie funkcjonalność, a Sweetness nie ma z nią żadnego problemu i dzięki dobrze przemyślanemu systemowi jest w stanie dostarczać zamówienia na czas. W tym celu zastosowaliśmy wymóg składania zamówień z przynajmniej 2 dniowym wyprzedzeniem. Na stronie znajdziemy wszystkie produkty, które cukiernia ma w ofercie, jednak klienci mogą być zaskoczeni, ponieważ nie wszystko można kupić w każdym okresie roku, jest to tak zwane menu sezonowe, o które poprosił nas klient. Nasz system uwzględnia także brak możliwości składania zamówień na dni w których zakład jest zamknięty, jak na przykład drugi dzień świąt. Zakupy są bardzo intuicyjne, tak samo jak przeglądanie produktów.

Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym na stronie, jest wyświetlanie cen produktów w zakładce „Dla kawiarni" tylko dla klientów zalogowanych poprzez konta biznesowe – co pozwala na rozdzielenie cen hurtowych od cen detalicznych dla zwykłych klientów.

Cieszymy się, że możemy wam pokazać nasze umiejętności również w takich niecodziennych projektach.

Reszta naszych realizacji tutaj