Project

  • Klient:ENERGOWORK Sp. z o. o.
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Kategorie:Energetyka

Energowork

Zobacz stronę internetową – energowork.pl

Jesteśmy dumni z naszej ostatniej, nowoczesnej realizacji dla klienta Energowork. Stworzyliśmy dla nich stronę internetową opartą na platformie WordPress, która jest zoptymalizowana pod kątem szybkości ładowania i dostępna w dwóch językach, co umożliwia skuteczną komunikację z odbiorcami na różnych rynkach.

Projekt strony został całkowicie wykonany przez nas, z dbałością o zgodność z zaleceniami klienta. Strona posiada funkcję systemu rekrutacji, dzięki której klient może zamieszczać aktualności prawie jak wpisy na bloga, umożliwiając mu dobrą organizację ogłoszeń o pracę.

Dodatkowo, strona została przygotowana w dwóch językach, z czego wersja niemiecka ma końcówkę .de, co pozwala na bardzo skuteczną promocję działalności klienta na rynku niemieckim. Efekt końcowy to nowoczesna i funkcjonalna strona internetowa, która z pewnością skutecznie promuje działalność naszego klienta. Jesteśmy zadowoleni z efektów z naszej pracy i cieszymy się, że udało nam się stworzyć stronę zgodną z wymaganiami klienta, spełniając jego oczekiwania.