Project

  • Klient:Torebki Migotki
  • Lokalizacja:Szczerbice

Torebki Migotki

Zobacz sklep internetowy – torebkimigotki.pl

Naszym klientem została twórczyni estetycznych torebek, które wyróżniają się swoim wyglądem i możliwością wyboru wielu wersji pojedynczych produktów.

Wyzwanie, które zostało przed nami postawione, to stworzenie sklepu internetowego, dzięki któremu zamawiający będzie mógł wybrać w obrębie jednego produktu swoją spersonalizowaną wersję. Konfigurator produktu, który przygotowaliśmy jest specjalnie zaprogramowany za pomocą naszych programistów.

Zaprojektowaliśmy stronę z dbałością o estetykę, stawiając na nowoczesny wygląd i przyjemne doznania wizualne, co ma wpływ na doświadczenie zakupowe potencjalnych klientów.

Ciekawą funkcją jest szybki podgląd produktu, który pozwala użytkownikom witryny na sprawdzenie wyglądu produktu bez konieczności wchodzenia na podstronę. Skraca to znacznie czas przy wyborze upragnionego towaru.

Do zaprojektowania strony użyliśmy systemu CMS WordPress wraz z rozszerzeniem WooCommerce, aby zapewnić nie tylko atrakcyjny wygląd, ale także efektywne zarządzanie sklepem. Efekt? Wydajny sklep internetowy, z którego posiadamy kolejnego zadowolonego klienta z zachowaniem dobrych relacji biznesowych.