tworzenie stron oraz sklepów internetowych

Zarządzanie stronami www

Wiele osób posiada serwisy internetowe, ale ze względu na napięty grafik nie mają czasu na jego prowadzenie, aktualizacje oraz tworzenie treści ? Ta oferta jest właśnie dla WAS !

Serwis w profesjonalnej firmie

Znakomita większość stron, które tworzymy dla naszych klientów oparta jest o system zarządzania treścią (w skrócie CMS), który zapewnia właścicielowi witryny możliwość samodzielnego modyfikowania treści z poziomu administratora strony. Wielu klientów zamiast zatrudniać nowych pracowników do obsługi strony woli zlecić obsługę strony firmie takiej jak nasza.

Co zyskujesz ?

Zlecając obsługę strony firmie, która sama zajmuje się ich tworzeniem zyskujesz :

  • czas niezbędny na wprowadzanie zmian, nasi programiści obeznani w kodzie, którzy na co dzień mają do czynienia z serwisami opartymi o WordPress Joomla itp. poradzą sobie z problemami o wiele szybciej niż niewprawieni choć pełni zapału pracownicy Twojej firmy .
  • wysoka jakości serwisu 6 dni w tygodniu nad którą pieczę sprawuje zespół specjalistów,
  • bezpłatne wsparcie techniczne i doradztwo w kwestii doboru technologii internetowych, które pomogą w rozwoju Twojej witryny i realizacji nowych zadań.

Ile to kosztuje?

Koszty prowadzenia serwisu internetowego jest każdorazowo ustalany z klientem indywidualnie, aby dopasować warunki umowy do wymagań i potrzeb konkretnego zleceniodawcy. Przygotowaliśmy jednak orientacyjny cennik zawierający przykładowe warianty umowy:

  Pakiet Start Pakiet Plus Pakiet Max
cena abonamentu 70 zł 150 zł 290 zł
liczba roboczogodzin wliczona w cenę abonamentu 2 h 5 h 10 h

*Czas reakacji, tj. czas rozpoczęcia prac od chwili otrzymania zgłoszenia, wynosi 2 dni robocze.