Project

  • Klient:Mleczne Kujawy
  • Lokalizacja:Włocławek
  • Data:2023
  • Kategorie:Żywność, artykuły spożywcze
  • Tagi:Produkty mleczne

Mleczne Kujawy

Zobacz stronę internetową – mlecznekujawy.pl

Mleczne kujawy to firma mleczarska, która zgłosiła się do naszej agencji, aby stworzyć sklep internetowy.

Sklep zaprojektowaliśmy w systemie CMS – OpenCart, który posiada wiele możliwości pod względem sprzedaży produktów.  W naszym przypadku produkty, które występują pojedynczo można grupować do tzw. „inspiracji". Dzięki temu jest to ciekawa funkcja „cross sellingu", co zwiększa sprzedaż i zyski naszego klienta.  

Otrzymaliśmy od klienta projekt graficzny, który trzeba było wdrożyć od strony kodu. Dzięki temu stworzyliśmy od zera spersonalizowany szablon bez zbędnych linijek kodu. Przez ten zabieg sklep jest szybki i świetnie zoptymalizowany.

Sklep nie prowadzi sprzedaży z wysyłką, tylko realizuje zamówienia w konkretnych punktach odbioru. Dzięki naszym rozwiązaniom wdrożyliśmy możliwość wybrania punktu odbioru, co jest skutecznie wykorzystywane przez klientów detalicznych oraz biznesowych marki Mleczne Kujawy.

Wyzwania

Konfiguracja tzw. "Inspiracji"

Konfiguracja tzw. „Inspiracji", czyli pojedynczych produktów pogrupowanych w ciekawe kompozycje, będące inspiracjami w kuchni.

Dostosowanie szablonu do potrzeb klienta

Dedykowany szablon powstał na podstawie projektu graficznego klienta, dzięki czemu mamy pewność, że jest szybki i intuicyjny w obsłudze.

Korzyści naszego klienta

Intuicyjna obsługa sklepu

Dzięki napisanemu przez nas szablonowi mamy pewność, że klient będzie mógł z łatwością poruszać się po panelu administratora.