Project

  • Klient:Dom Krawca
  • Lokalizacja:Katowice
  • Data:2023
  • Kategorie:Sklep e-commerce, Wordpress, WooCommerce, garnitury
  • Tagi:moda, moda męska

Dom krawca

Zobacz stronę internetową – domkrawca.com

Nasz klient, Dom Krawca zajmująca się sprzedażą garniturów, akcesorii odzieżowych oraz szyciem, był bardzo zadowolony z finalnych efektów naszej pracy przy tworzeniu strony internetowej oraz sklepu online. Dzięki wykorzystaniu systemu CMS WordPress oraz wtyczki WooCommerce, stworzyliśmy praktyczny i funkcjonalny sklep internetowy, który spełnia wymagania klienta.

Cieszymy się, że udało nam się zrealizować ciekawe rozwiązania na stronie, takie jak możliwość umówienia się na wizytę w celu wykonania miar dla dopasowanego garnituru. Wszystkie grafiki zostały wykonane na podstawie dostarczonych przez klienta materiałów fotograficznych, dzięki czemu strona ma spójny i atrakcyjny wizualnie wygląd.

W naszej pracy zawsze stawiamy na najwyższe standardy jakościowe i dbamy o to, aby nasze projekty były dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy i cieszymy się, że nasi klienci są zadowoleni z naszych usług.

Wyzwania

Spójny zmysł estetyczny

Musieliśmy stworzyć grafiki do bardzo konkretnego poczucia estetyki. Efekt widać powyżej.

Synchronizacja social mediów (Instagram) ze strona

Ciekawym rozwiązaniem wdrożonym na stronę jest zautomatyzowanie pobierania zdjęć bezpośrednio z platformy społecznościowej Instagram. Dzięki temu nasz klient nie musi wstawiać 'ręcznie' świeżych aktualności na stronę, tylko są automatycznie pobierane z serwera.

Korzyści naszego klienta

Oszczędność czasu

Dzięki naszym rozwiązaniom klient oszczędza czas w kontekście promocji ad hoc (połączenie Instagrama ze stroną) oraz umówieniem się na pobranie miar.

Szybki i estetyczny sklep internetowy

Stronę i sklep internetowy wyróżnia szybkośc w połączeniu z estetyką, co stanowi jakościową wizytówkę w wysokim standardzie.