Project

  • Klient:Las Huberta Sp. z o.o.
  • Lokalizacja:Rudy
  • Data:2023
  • Kategorie:Mięso, wędliny, żywność
  • Czas realizacji:14 dni
  • Tagi:produkty wędliniarskie, mięso

Las Huberta

Zobacz sklep internetowy – lashubertasklep.pl

Klient sprzedający produkty żywnościowe, tj. mięso i wędliny zgłosił się do nas, abyśmy stworzyli wydajny i zoptymalizowany sklep internetowy. Klient wysłał nam zdjęcia produktów, z których my stworzyliśmy grafiki odpowiadające gustom i potrzebom zamawiającego. Dedykowany i personalizowany szablon sprawia, że strona jest szybka, bo maksymalnie ją zoptymalizowaliśmy pod względem kodu.

Wyzwaniem było to, że w tym projekcie musieliśmy dostosować się do istniejącej już strony internetowej pod względem estetyki, z czego finalny efekt uważamy za udany, o czym świadczy satysfakcja klienta z wdrożonego sklepu.

Wyzwania

Czas realiazcji

W tym przypadku mierzyliśmy się z ogromnym tempem pracy, gdzie od powstania projektu sklepu internetowego minęło 14 dni do samego wdrożenia. Jesteśmy dumni z tego wyniku i efektu!

Korzyści naszego klienta

Dodany sklep do istniejącej strony

Klient posiadał już stronę internetową, do której trzeba było dołączyć sklep w odpowiedniej szacie graficznej nawiązującej do tego, co już jest. Wyszło smacznie i z gustem!

Szybki i przejrzysty sklep internetowy

Szablon sklepu internetowego napisaliśmy od początku do końca, więc mamy pewność potwierdzoną przez PageSpeed Insights, że sklep jest bardzo szybki.

Dodane niestandardowe wskaźniki produktów

Na życzenie klienta dodaliśmy niestandardowe wskaźniki produktów, takie jak na przykład gramatura – dzięki czemu klient wie, jaki jest koszt produktu w odniesieniu do wagi.