Project

  • KlientPizzeria Miketa
  • LokalizacjaCzerwionka-Leszczyny

Pizzeria Miketa

Zobacz stronę internetową – PizzeriaMiketa.pl

Pizzeria Miketa to miejsce, w którym zasmakujesz wyśmienitej pizzy oraz innych przekąsek. Restauracja oferuje ponad 45 pozycji włoskich potraw. Oferta obejmuje pizze na cienkim i grubym cieście, a także różnego przekąski i napoje.

Nasza agencja miała przyjemność pracować dla Pizzeria Miketa i stworzyć dla właściciela prostą i przejrzystą stronę internetową. Nasz zespół projektowy wykonał dedykowany szablon, który został dopasowany do potrzeb klienta i zadowolił ich estetyczne wymagania.

Oprócz estetyki, bardzo ważna była również funkcjonalność strony. Dzięki prostemu systemowi menu, użytkownicy strony mogą w łatwy sposób odnaleźć interesujące ich informacje. Karta dań, która liczy ponad 50 pozycji, również została starannie zaprojektowana i zoptymalizowana, aby zapewnić łatwość korzystania dla użytkowników.

Dzięki starannej pracy naszych specjalistów, strona Pizzeria Miketa osiąga doskonałe wyniki funkcjonalności, co jest bardzo istotne w przypadku tak wymagającej branży, jaką jest gastronomia. Jesteśmy dumni z naszej realizacji i cieszymy się, że możemy przyczynić się do sukcesu naszych klientów.

Reszta naszych realizacji tutaj