Project

  • KlientSolidne drzwi
  • LokalizacjaPołomia

Solidne klamki

Zobacz sklep internetowy  – SolidneKlamki.pl

SolidneKlamki.pl to sklep internetowy oferujący szeroki wybór klamek do drzwi. W ich ofercie znajdziesz gałki, klamki do drzwi szklanych, klamki do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, a także klamki do szaf i mebli. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i trwałością. Sklep oferuje klamki od sprawdzonych i cenionych producentów, takich jak: ALUBRASS, APRILE, VDS, CONVEX.

Nasza agencja miała przyjemność pracować dla Solidnych Klamek i stworzyć dla nich nowoczesną stronę internetową na platformie CMS WordPress z wtyczką WooCommerce. Nasz zespół projektowy wykonał dedykowany szablon, który został dopasowany do potrzeb klienta i zadowolił ich estetyczne wymagania.

Oprócz estetyki, bardzo ważna była również funkcjonalność strony. Dzięki rozbudowanemu systemowi menu, użytkownicy strony mogą w łatwy sposób odnaleźć interesujące ich informacje. Katalog produktów, który liczy wiele pozycji, również został starannie zaprojektowany i zoptymalizowany, aby zapewnić łatwość korzystania dla użytkowników.

Dzięki starannej pracy naszych specjalistów, sklep internetowy Solidnych Klamek osiąga doskonałe wyniki funkcjonalności, co jest bardzo istotne w przypadku tak wymagającej branży, jaką jest sprzedaż klamek. Jesteśmy dumni z naszej realizacji i cieszymy się, że możemy przyczynić się do sukcesu naszych klientów.

Reszta naszych realizacji tutaj