Project

  • Klient: Bujnie
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Data: Maj 2019
  • Kategoria: Sklep, Industrial
  • Czas: 6 Miesięcy
  • Tagi: Sklep, Woocommerce

Bujnie

Zobacz sklep internetowy – bujnie.pl

Firma bujnie posiadała już działający sklep, ale nie była zadowolona z dotychczasowych efektów prac. Wspólnie rozpoczęliśmy długi proces tworzenia sklepu, który w prosty sposób pokaże pełną ofertę.

Ważnym punktem rozwoju sklepu było stworzenie strony produktu. Każdy produkt firmy bujnie to małe dzieło sztuki dla tego niemożliwym jest wrzucenie go w sztywne ramy sklepu internetowego. Klientowi zależało aby każdy produkt miał swoją własną indywidualną stronę ze zdjęciami nie tylko w miejscu gdzie zwykle umiejscawia się galerie ale także poniżej. Na każdej stronie przedstawiana jest inna historia produktu i proponowane są inne dodatki.

Poprzedni sklep miał duże problemy z szybkością działania – nam udało się osiągnąć wyniki 85/100, który nie jest doskonały ale trzeba pamiętać o ciężkich zdjęciach wysokiej jakości, które muszą pozostać w takim stanie jak są aby w pełni oddać piękno wnętrz i samych kwietników.

Stała współpraca z firmą bujnie doprowadziła nas do momentu, w którym poproszeni zostaliśmy o dodanie do strony kwietników wersji 3d. Kwietniki w wersji 3d dostarczyła firma – www.refined.ar – dzięki ich technologi każdy z nas może za pomocą smartfona, sprawdzić jak kwietnik zaprezentuje się w naszym salonie.

Wolno działający sklep nie spełniający oczekiwań klienta. Kiepskie SEO oraz brak dostosowania do urządzeń mobilnych.

Stworzenie sklepu w oparciu o najnowsze trendy. Przyśpieszenie go przy jednoczesnej rozbudowie. Poprawa SEO oraz przekierowanie linków z poprzedniej wersji strony na nową.