Project

  • Klient:Pako Jeans
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Data:Maj 2021
  • Kategoria:Sklep, Odzież
  • Czas:2 Miesiące
  • Tagi:Sklep, PrestaShop1.7

Pako Jeans

Zobacz sklep internetowy – pakojeans.pl

Firma Pako Jeans posiadała już działający sklep, ale nie była zadowolona z dotychczasowych efektów. Wcześniejszy sklep internetowy był przestarzały, oraz w pewnych miejscach było widać niedopracowania.

Klient bardzo szczegółowo określił swoje oczekiwania względem nowego sklepu internetowego. Dzięki silnej współpracy z Pako Jeans powstał produkt mocno dopracowany, dostosowany do potrzeb klienta, wzbogacony o sporą ilość rozszerzeń oraz modyfikacji. Sklep został połączony z baselinkerem w taki sposób,że możliwa jest jego obsługa za pomocą samego baselinkera, co mocno usprawniło organizację pracy. Wyzwaniem było dla Nas to, że sklep musiał być skonfigurowany tak, by był zgodny z pozostałymi kanałami sprzedaży oraz by zaopatrywał obsługę w szereg konkretnych informacji potrzebnych do poprawnego działania pozostałych systemów,z których korzystał.

Rozbudowaliśmy sklep o własne rozszerzenia takie jak:
W przypadku zamówień na firmę możliwe jest wypełnienie formularza danymi firmy pobranymi z GUS przy pomocy numeru NIP.
Odseparowaliśmy poszczególne warianty kolorystyczne produktów do oddzielnych pozycji w sklepie, umożliwiając jednocześnie łączenie ich tak, by przechodzenie między kolorami było wygodne i intuicyjne.

Przestarzały oraz w pewnych miejscach niedopracowany sklep internetowy.

Połączenie sklepu z Baselinkerem usprawniło organizację pracy. Nasze autorskie rozszerzenia sprawiły że korzystanie z sklepu Pako Jeans stało się wygodne i intuicyjne.